Hakkımızda
Sinop'un Kalbinde...

Butik Otelimiz, Sinop Şehir Merkezinde, sahile 50 m mesafede, deniz manzaralı, balkonlu, özgün mimarisi ve her odasında farklı dekorasyonu ile misafirlerine ev atmosferinde, kişiye özel hizmet sunmayı amaçlayan, ailelerin çocukları ile birlikte rahat edebileceği, tarih ile modern konaklama hizmetini buluşturduğumuz, değişik consept oda tasarımları ile 4 adet Suit, 5 adet Connecting Rooms ve 7 adet Double French oda olmak üzere 16 odalı, 46 yatak kapasiteli bir turizm işletmesidir.

Klasik müşteri anlayışı dışında, siz konuklarımızı en iyi şekilde ağırlayıp, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Bu amaçla, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olmak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile cevap vermektedir.

Karadeniz'de Sinop bölgesinin lider butik oteli olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

Vizyonumuz
  • Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak özgün bir hizmet anlayışı sunmak.
  • Vizyonumuzu oluşturan en önemli yapı taşı ,kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.
  • Karadeniz ve Sinop bölgesinin turizm değerine katkı sağlamak.
  • Topluma,doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde etik ve ahlaki değerlere bağlı bir hizmet vermek.
Misyonumuz
  • Tüm müşterilerimize aynı mükemmellikte hizmet sunmak.
  • Sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak.
  • Hizmetlerinden % 100 memnun olunan bir kurum olmak.
  • Mutlu verimli ve misafirperver bir hizmet anlayışı ile konuklarımızı ev sıcaklığında ağırlamak.
Sanaltur
Otelimizi online olarak gezebilirsiniz...
Otelimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Sanaltur gezintimize davetlisiniz. Online olarak bütün otelimizi gezebilirisiniz. Otelimizin tüm bölümlerini sanaltur menüsü sayesinde kolayca gezinebilir, 360 derece görüş açısıyla muhteşem bir deneyim yaşayabilirsiniz.